İş Bankası Hala Hesap Açamadı!

Umut A. |

10 gün önce Avcılar şubesinden Samandıra şubesinde açılmasını istediğim hesap bilgilerimin bulunduğu evraklar hala Samandıra şubesine gelmediğinden , kendilerine de maaş hesabı olacağı ve aciliyeti olduğu bildirilmesine rağmen aradığım ilgili kişilere ulaşamıyorum, maillerime cevap alamıyorum.

Şirketimden ücretimi başka bir bankaya yatırılmasını isteme noktasına geldim. Boşuna işimden izin alıp evrak ve dilekçe doldurmuşum. İş Bankası devlet kurumlarından dahi yavaş işleyen umursamaz bir banka, bu kesin.

Etiketler :

Şube Hesap İşlemleri Şube Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Umut A.
  13 Ekim
  12:56

  Sorun hala çözülmüş değil, bankamatyik kartım hala elime ulaşmadı, bravo !

 • 24 Eylül
  11:55

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden Şubemiz tarafından açıklamalarımız aktarıldı. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi

 • Umut A.
  17 Eylül
  15:50

  Hesap henüz açılamadığı için müşteriniz değilim, verilen numaradan bir operatöre bağlanmak banka müşteriniz olmayan kişiler için imkansız.Her şikayete copy-paste aynı cevabı göndermeyi biliyorsunuz..

 • 17 Eylül
  15:14

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız
  kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi