17 Eylül 2013

İş Bankası Hala Hesap Açamadı!

10 gün önce Avcılar şubesinden Samandıra şubesinde açılmasını istediğim hesap bilgilerimin bulunduğu evraklar hala Samandıra şubesine gelmediğinden , kendilerine de maaş hesabı olacağı ve aciliyeti olduğu bildirilmesine rağmen aradığım ilgili kişilere ulaşamıyorum, maillerime cevap alamıyorum.

Şirketimden ücretimi başka bir bankaya yatırılmasını isteme noktasına geldim. Boşuna işimden izin alıp evrak ve dilekçe doldurmuşum. İş Bankası devlet kurumlarından dahi yavaş işleyen umursamaz bir banka, bu kesin.

Umut 37 Okunma

Cevaplar

 • Umut 13 Ekim 2013

  Sorun hala çözülmüş değil, bankamatyik kartım hala elime ulaşmadı, bravo !

 • İş Bankası Temsilcisi24 Eylül 2013

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden Şubemiz tarafından açıklamalarımız aktarıldı. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

 • Umut 17 Eylül 2013

  Hesap henüz açılamadığı için müşteriniz değilim, verilen numaradan bir operatöre bağlanmak banka müşteriniz olmayan kişiler için imkansız.Her şikayete copy-paste aynı cevabı göndermeyi biliyorsunuz..

 • İş Bankası Temsilcisi17 Eylül 2013

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön