İş Bankası Haksızlığı Şikayet Dahi Edemiyorum!

Necat Ç. |

2011 yılından bu yana çekmiş olduğum kredilerin belgelerini istemek için İş Bankası internet sitesindeki İletişim formunu defalarca doldurdum. Sabahın bu saatinde yarım saat hep aynı sonuç çıktı: "Beklenmedik bir nedenden dolayı işleminiz gerçekleştirilemedi yeniden deneyin" vs vs
0850'li hattını aradım telefon yüzüme kapandı.

İş Bankası ve diğer bankalara sesleniyorum. Kredi dosya masrafları yasadışı bir ücrettir ve bunu Yargıtayda onadı. Zaten aldığınız faizle yeteri kadar para kazanıyorsunuz. Haksız olduğunuz aşikar! Milleti Tüketici Hakem Heyetleri'nde mahkemelerde uğraştırmayın. Lafa gelince hepiniz müşteri memnuniyeti diyorsunuz icraata gelince yok!

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme Kredi Masrafları

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Necat Ç.
  15 Kasım
  11:21

  Gereksiz bir çözüm arayisina kes kopyala yapistir bir yanit!

 • 10 Kasım
  13:20

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi