09 Eylül 2013

İş Bankası Haksızlığı Engellemedi!

Avea abonesi olurken kredi kartımdan fatura ödemelerimin yapılması için ,Avea'ya imza vermiştim. Hattımı sözleşme bitiminde taşıdım ve yaptığım konuşmaların faturasını ödedim. Daha sonraki ay Avea bana tekrar fatura gönderdi. Hiç konuşmadığım halde 18 TL'lik fatura çıkarılmış.

İş Bankası müşteri temsilciliğine kredi kartımdan Avea'nın para çekmemesi için gerekli işlemin yapılamasını istedim. Bana bu işlemin Avea tarafından yapılması gerektiğini söylediler. Avea ile yazışma sürecinde İş Bankası gerekli işlemi yapmadığı için, Avae kartımdan 18 TL' yi haksız yere çekmiş oldu. İş Bankası'nın ilgili birimden şikayetçiyim. Kime ödeme yapıp yapmayacağıma banka değil, kendim karar vermem engellenmemeliydi.

Salim 44 Okunma

Cevaplar

  • Salim 12 Eylül 2013

    Şikayetim ile ilgilenildi.Sorun iş bankasında otomatik ödeme talimatının yanlış girilmesinden kaynaklanmış Yanlışlığı düzelttiler.

  • Salim 09 Eylül 2013

    İş bankasından ödeme yapılması verdiğim otomatik ödeme talimatının banka şubesindeki görevli tarafından Turkcell yerine Avea olarak girilmesinden kaynaklanmış. Bu nedenle Avea'ya ödeme yapılmış Bu düzeltilecek.İş bankası görevlilerine kısa zamanda ilgilendikleri için teşekkür ediyorum.

  • İş Bankası Temsilcisi09 Eylül 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden Şubemiz tarafından açıklamalarımız aktarıldı. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön