08 Temmuz 2016

İş Bankası Haksız Yere Üyelik Aidat Kesintisi.

Yıllardır kullanıp, aidat kesildiğinde iptal edilen Maximum kartımdan bu sene için de üyelik aidatı kesilmiş. Banka çağrı merkezi ile görüşmelerim sonucunda, aidat bedelinin iptal edilemeyeceği sözlü ve yazılı olarak bildirilmiştir.

Aidat alınma nedenleri arasında müzekart ve personel giderleri gibi kalemler bahane edilmektedir. Söz konusu bankanın başka ürünlerini de kullanmaktayım. Aidat bedelinin geri yatırılmasını istiyorum. Kanunda haksız kazanç olarak belirtilen yasanın gerekliliğini yerine getirmeye çalışacağım bir dönüş olmaz ise bilgilerinize.

Deniz 165 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi08 Temmuz 2016

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön