15 Haziran 2016

İş Bankası Haksız Yere Tahsil Edilen Kart Ücreti!

Bankanın 2007 yılından bu yana müşterisiyim. Birkaç ay öncesine kadar kart limitinin artırılması görüşmesinde, yıllık belirli bir tutar harcama yapılırsa, daha önce de tahsil edilmediği gibi yine kart ücreti alınmayacağı garantisi ile kredi kartı limitim artırıldı. Ancak aradan daha iki ay geçmeden kredi kartından 54 lira aidat tahsil edildi. Bu tutarın iadesini talep ediyorum. Aksi takdirde kart ile birlikte bankanızdaki tüm hesaplarımı kapatıp ilişkimizi sonlandıracağımı belirtirim.

Aytaç 151 Okunma

Cevaplar

  • Aytaç26 Haziran 2016

    Kredi kartımdan kesilen yıllık kart ücretinin iadesini talep ettiğimde, banka karşı savunma olarak ''bankamız müşterilerine verdiğimiz hizmetin bedeli'' savunmasını yapıyor. Fakat internetten herhangi bir ödeme yapmak yada alışverişte kartı kullanmak istediğimde karşıma ayrıca ek ücretler çıkıyor. Yani banka verdiği tek hizmet için birden fazla ücret talep ediyor. Ya kart ücretinin iadesini sağlayın, ya da ben bu haksızlıklar karşısında 8 yıllık müşterisi olduğum bankanızla bütün bankacılık işlemlerini sonlandırayım.

  • İş Bankası Temsilcisi15 Haziran 2016

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön