04 Eylül 2014

İş Bankası Haksız Yere Kart Aidatı.

İş Bankası müşteri hizmetleri ile haksız yere kesilen kredi kartı üyelik aidatımı talep ettim. 2014 yılında haksız yere kesilmiş olan kredi kartı üyelik aidatımı iade edeceklerini, fakat geçmiş yıllardaki haksız yere kesilen üyelik aidatımı ödeyemeyeceklerini belirttiler, üstüne de istediğin yere şikayet edebilirsin dediler.

Ayrıca gene aynı bankanın bankamatik kartı için haksız yere alınan üyelik aidatının tarafıma iadesini talep ettim, fakat beni şubeye yönlendirdiler. Haksız yere alınan tüm yıllardaki hem kredi kartı hem de bankamatik kartlarımın üyelik aidatlarının tarafıma iade edilmesini istiyorum.

Yalçın 1.498 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi04 Eylül 2014

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön