24 Ocak 2014

İş Bankası Haksız Yere İşletim Ücreti Alıyor.

Neredeyse 10 senedir İş Bankası'nın müşterisiyim. 22/01/2014 tarihinde bilgim yada onayım olmadan 50,0 TL hesap işletim ücreti kesti banka. Onayım olmadan böyle bir işlemi nasıl yaparsınız. Ayrıca yapılan işlem kanuni değil herhangi bir imzam yok hiç bir yerde. Paranın iadesi olmazsa gerekli hukuki işlemleri sonuna kadar yapacağımı, ayrıca en kısa zamanda 45**99 no'lu hesabıma ait hesabımı kapatıp kredi kartımı da kapattıracağımı bilmenizi isterim. Bana sakin herkese gönderdiğinizi otomatik cevabı göndermeyin.

Selda 83 Okunma

Cevaplar

 • Selda28 Ocak 2014

  çözümden uzak aynı mailleri göndererek , ve müşterilerini bilgiledirmeden haksız kazanç sağladıkları aşikar.

 • Selda27 Ocak 2014

  Sürekli benzer maillerle bana yazıp iade edemeyeceğinizi bildirmeniz bu işin peşini bırakacağım anlamına gelmiyor sayın iş bankası. İnsanlardan haksız yere onayları olmadan ayrıcada yüksek bir meblayı kesemezsiniz. Biz bankanız için çalışmıyoruz. olumlu yaklaşıp sorunumuzu çözün.

 • Selda24 Ocak 2014

  Ben özellikle yazımın sonunda otomatik cevap göndermeyin diyerek uyarmama rağman kopy paste yapıp aynı maili banada göndermişsiniz. memnuniyetmin yerlerde olduğu bankanızın şikayetlerimizi nasıl okuduğu belli oldu. bu şekilde mi yardımcı oluyorsunuz. bunun yerine haksız kazanç sağladığınız paramı geri iade edin.

 • İş Bankası Temsilcisi24 Ocak 2014

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön