İş Bankası Haksız Yere İşletim Ücreti!

Yusuf A. |

11 yıldır İş Bankası kredi kartı kullanıcısıyım kredi kartının ortak hesabı olan banka hesabına 2 veya 3 defa para yatırdım 100 TL paramı kestiler bu kesim ücreti tarafıma bilgilendirilmedi ve iş bankasıyla görüştüğümde para iadesi yapamayacsaklarını söylediler ve ertesi gün iş bankasıyla direk ilişkimi kestin 100 TL karşılığında 30 TL chip para teklif ettiler böyle rezillik yaşamadım. Kesinlikle güven vermiyorsun İş Bankası.

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Yusuf A.
  29 Ocak
  12:58

  Hala cevap verilmiyor

 • Yusuf A.
  21 Ocak
  13:50

  bide çek bozdurdum çeklerdende ücret almaya başlamıssınız çekin yazılan şubesinden aldığında para kesilmiyordu resmen milletten ne koparsak kar die bakıosunuz biraz halkın bankası olun. asla pişman değilim bir daha çalışmam sizinle

 • 21 Ocak
  11:40

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi