05 Nisan 2013

İş Bankası Haksız Yere Hesap İşletim Ücreti Kesiyor!

02/04/2013 tarihinde iş bankasındaki 61260274614 hesap nolu hesabımdan para çektiğimde hesabımdan 2012/2 hesap işletim ücreti adı altında haksız yere 45 tl para kesildiğini fark ettim. Uzun yıllardır iş bankasından hizmet aldım fakat ben iş bankası gibi bir bankanın nasıl olur da bu paraya ihtiyacı olur diye sitem ettim.

Haksız yere hesabımdan kesilen bu paranın en kısa zamanda hesabıma iade edilmesini talep ederim. Aksi takdirde tüm hesabımı ve kredi kartımın iptalini istiyorum.

Harun 31 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi05 Nisan 2013

    Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin kayıtlarımızda bulunan e-posta adresine açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön