12 Nisan 2013

İş Bankası Haksız Yere Alınan Kart Aidatı!

927***06 müşteri numarası ile İş bankası müşterisiyim. Kredi kartımı son limitine kadar kullanmaktayım inceleyebilirsiniz. Hatta bankacılık işlemlerim oldukça fazladır. İstihbaratımdan da inceleyebilirsiniz. Fakat yıllardır uyuşamadığımız bir konu var. Benden bu kart aidatını haksız yere almakta neden ısrarcı davranırsınız anlamam.

Arkadaşlar 50 kere bu konuyu görüştük. Telefon kayıtları ve yazışmalarımız sizde var. Ayrıca 4822 sayılı yasa ile 4077 sayılı Tüketicinin korunması hakkındaki yasanın 6.maddesinde düzenlenen "Sözleşmedeki Haksız Şartlar" hükmü ve ilgili yasal düzenlemelere aykırıdır. Yukarıda saydığım nedenlerle Bu kesintinin iadesini talep ediyorum. Bezdim artık politikanızdan.

Metin 39 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi12 Nisan 2013

    Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin kayıtlarımızda bulunan e-posta adresine açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön