İş Bankası Haksız Vadesiz Hesap İşletim Kesintisi!

Fatih Ö. |

İş Bankasının 16*****2 nolu müşterisiyim. Vadesiz hesabımdan 28.08.2013 tarihinde 49.76 TL. hesap işletim ücreti kesilmiş. Telefonla müşteri hizmetlerine ulaştım fakat yapılabilecek bir şey olmadığını ve bu kesintinin yılda iki kez yapıldığını söylediler. Sürekli İş Bankası ile çalışan biri olarak hayal kırıklığına uğradım. Bu konuda yasal yollara başvuracağım ve İş Bankası ile ilişkimi gözden geçireceğim. Kesilen miktarın hesabıma iadesini ve bankanın ilgisini talep etmekteyim.

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Fatih Ö.
  05 Eylül
  23:32

  işbank, emailime; iki adet fatura ödemesi yapmadığım veya bireysel emeklilik sistemine kaydım olmadığı için hesap işletim ücretinin kesildiğini ve ücreti geri iade edemeyecekleri yönünde açıklama göndermiş. İşbankasıyla çalışacak olanlara önerim, mağdur olmamaları konusunda dikkatli olmalarıdır. Gerçekten hayal kırıklığına uğradım ve bu yönde yasal işlem başlatacağım. İşbankası ile ilişkimi gözden geçireceğim.

 • 05 Eylül
  17:51

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi