İş Bankası Haksız Üyelik Aidatı Kesiyor.

Ozan Çağan Ç. |

Bir sene içinde dün kesilen para ile toplam 108 TL aidat ücreti olmuş oldu. Geçen kesileni tüketici haklarına verdim, bunu da gerekirse en üst mahkemeye çıkıp halledeceğim. Cebimizde 3 kuruş paramız var ona göz dikiliyor hem de benden habersiz para kesilerek. O para bana iade edilmezse ailemdeki 4 İş Bankası hesabını iptal edip elimden geleni yapacağım.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 07 Ağustos
  11:32

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi