İş Bankası Haksız Para Kesintisi!

Mehmet K. |

Kredi kartım yanımda olmadığı için İş Bankası vadesiz hesabıma ocak ayında 100 TL para yatırdım ödeme yapmak için ancak banka benim bu paramın 47 TL sini haberim olmadan hesap işletim ücreti adı altında kesinti yapmış. Bunun üzerine müşteri temsilcisini aradığımda en az 2 adet fatura ödeme talimatı verirseniz parayı geri yatırırız dedi. Bende sinirlenip kredi kartımı iptal ettirdim. Geriye kalan tüm hesaplarımı da iptal ettirip İş Bankası ile ilişkimi sonlandıracağım.

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mehmet K.
  22 Şubat
  23:42

  Çözüm üretilmediği için tüm hesaplarımı iptal edip banka ile ilişkimi kesiyorum.

 • Mehmet K.
  21 Şubat
  12:38

  Doğrudur. Buna benzer bir e mail aldım. Kişisel bilgilerimi de gönderdim, bankanın cevabını bekliyorum.

 • 19 Şubat
  15:38

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajının incelenebilmesi için ek bilgilere ihtiyaç duyulmuştur. Müşterimize ulaşılarak ek bilgi talep edilmiştir.Müşterimizin yanıt vermesi durumunda konuyla ilgili gerekli incelemeler yapılabilecektir.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi