07 Mayıs 2013

İş Bankası Haksız Kazanç Uygulaması!

Öncelikle iş bankası müşterisi olmaktan utanç duymaya başladım. 02. 05. 2013 tarihinde kredi kartı borcum 223 tl iken fazla olarak 300 lira yatırmak istedim ve fazla yatırılan para vadesiz hesabıma aktarıldığını vede hesap işletim ücreti olarak kullanmadığım hesaptan bana borç çıkartılıp tahsil edilmesini kınıyorum.

Bu şekilde uygulamalarınızla kartımı da iptal edip bankanızla ilişkimi kesme noktasına getirildi vede faks gönderin dediler çağrı merkezi şubenize alınan hesap işletim ücretinin iade edilip kartıma yatırılmasını talep ettim ve olumsuz dönüş yapıldı ve bul iade yapılmazsa şikayetimi tüketici mahkemesine taşıyacağımı tarafınıza bildirir gereğini arz ederim.

Ahmet 50 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi07 Mayıs 2013

    Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin kayıtlarımızda bulunan e-posta adresine açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön