28 Ocak 2014

İş Bankası Haksız Kazanç Sağlıyor.

İş Bankası 4 yıldan fazla düzenli şekilde hesap işletim ücreti kesiliyor. Artık başka bir banka ile çalışıyorum. Hesabımı da ileri ki günlerde kapatacağım. Yine ileri ki günlerde geri alım için İş Bankası'nı da tüketici mahkemesine başvuracağım. Benim üzerimden 4 yıldan fazla süredir para kazanan bankanın bu kadar kanunsuzca benden hesap işletim ücreti adı altında para kesmesi anlamsızca.

Çağdaş 49 Okunma

Cevaplar

  • Çağdaş 04 Şubat 2014

    Değerlendirmede 1 verme nedenim ise "Kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. " demesindendir.. Her şikayet var sitesinde banka için görüş bildirenlere atılan mesajın haricinde kesinlikle şimdiye kadar ne paranın geri ödenmesi ya da şikayet var vasıtasıyla atılan mesaj dışında geri dönüş olmamıştır.. Ki, zaman ve iş yoğunluğu sebebiyle banka ile iletişimimi maalesef daha kesememiş bulunmaktayım. İlk fırsatta bankadaki hesabımı kapatıp hiç bir ilişkim kalmayacaktır..

  • İş Bankası Temsilcisi28 Ocak 2014

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön