İş Bankası Haksız Kazanç Hesap İşletim Ücreti!

Cansu A. |

İş Bankasından maaş almaktayım. Maaş hesabımdan hesap işletim ücreti 54 TL alınmıştır. Ayrıca; kredi kartı aidatı yok diye bizi zorlayan banka kapattırmak istediğimde tüm aidatları önüme çıkarıyor. Bankaya girince 1 saatten önce çıkamıyorum umursamaz bilgisiz ve kaba personelleri mevcut (Etimesgut şubesi) aynı koşuldaki müşterileri etiketleyerek bazısından hesap işletim ücreti almıyor. Ayrıca adam yerine koymayıp tüm şikayetlere aynı çözüm ve anlam ifade etmeyen mesajı kopyalıyor.

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 14 Aralık
  10:41

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi