İş Bankası Haksız Kazanç!

Ahmet Can S. |

2013 yılında İş Bankası'ndan maaşımı alıyordum. 2014 yılında çalıştığım firma başka bir banka ile maaş anlaşması yaptı ve ben bu banka ile yaşadığım sorunlar nedeni ile tekrar İş Bankası'na maaşımı taşıdım. İş Bankası tarafımdan 100 TL hesap işletim ücreti kesti banka yetkilileri ile görüştüm ve paranın iade edilmesi için başvuruda bulundum. İadenin yapılamayacağını beyan ettiler, lakin iki adet otomatik ödeme talimatı karşılığında iade edilebileceğinin beyanında bulundular. Kesilen tutarın tarafıma iadesini rica ederim.

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 05 Haziran
  10:23

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi