İş Bankası Haksız Kart Aidatı Aldı!

Meltem K. |

Kredi kartına başvurduğumda imzalamış olduğum sözleşmede "kart aidatı alınmayacaktır " ifadesi bulunuyordu. Fakat kasım 2012 ve kasım 2013 e ait kart ekstrem de 20+40 tl lik kart aidatı alındığını gördüm.

Ayrıca yeni gelen kredi kartım gene bana sorulmadan öğrenci üniversiteli karttan normal karta dönüştürülmüştür. Benden haksız olarak alınan kart aidatının geri ödenmesine ve kartımın üniversiteli karta dönüştürülmesini talep etmekteyim.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Meltem K.
  26 Kasım
  20:19

  henüz bir çözüm üretilmedi problemime

 • Meltem K.
  21 Kasım
  20:54

  Numarasını vermiş olduğunuz çağrı merkezinden de bildirdim şikayetimi fakat bu şikayetle kendilerinin ilgilenmediğini söylediler.

  Saygılarımla

 • 21 Kasım
  14:13

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi