05 Eylül 2013

İş Bankası Haksız İşletim Ücreti Aldı!

29.08.2013 tarihinde İş Bankası 17***74 müşteri numaramdan bilgim dışında hesap işletim ücreti olarak 97 TL kesinti yapmış olup.müşteri temsilcisini arayıp durumu izah ettim yapabilecekleri bir şey olmadığını , bağlı olduğum şubeyle görüşmemi istedi.

Şube telefonlarını arıyorum muhatap bulamıyorum. Dilekçe yazdım fax gönderdim, muhatap bulamıyorum. Ne yazık ki haksız ve bilgim dışında kesilen paranın hesabıma yatırılmasını istiyorum . Yapılmadığı taktirde gerekli yollara başvuracağım.

Türkan 15 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi05 Eylül 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön