İş Bankası Haksız Hesap İşletim Ücreti Alıyor!

Derya G. |

İş Bankası maaş hesabımı anlaşmam bitmesine rağmen aktif olarak kullanmaktayım. Maaş anlaşmam sona erdikten sonra İş Bankası yetkililerinin bundan sonra da hesap işletim ücreti kesilmeyeceğine dair verdikleri söz üzerine hesabı kapatmadım. Ancak 2015 Nisan 46 TL Haziran'da 3 TL ve 2016 Ocak'ta 55 TL hesap işletim ücreti kesilmiştir. Mağduriyetimin giderilmesi konusunda gereğinin yapılmasını rica ederim.

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 12 Şubat
  15:51

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi