08 Temmuz 2013

İş Bankası Haksız Hesap İşletim Ücreti Alınıyor!

İş Bankası'nın Müşterisiyim. Daha önce diğer bankalardan kredi kartlarım ve bankamatik kartlarım olmasına rağmen hepsini iptal ettirip sadece iş bankasını kullanmayı tercih etmiştim. Taa ki bugüne kadar. Bankamatik Hesabımda bulunan 200 TL'nin 50 TL'sini 2013 yılı 1. dönemi hesap işletim ücreti olarak kendiliğinden kesmiş ve Hesapta otomatikman 150 TL kalmış.

Sadece ilk dönem için 50 TL kesen İş Bankası 2. dönemi de hesaba katarsak Senelik 100 TL sadece bankamatik kartından para alacak. İlk fırsatta İş bankasıyla olan tüm ilişkimi koparacağım.

NOT: Bu arada İş Bankası Call Center ile bağlantı kurmak imkansız gibi bir şey. Minimum bekletme süresi 36 dakika!

Osman 33 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi08 Temmuz 2013

    Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin kayıtlarımızda bulunan e-posta adresine açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön