21 Temmuz 2015

İş Bankası Haksız Hesap İşletim Ücreti.

İş Bankası'nın 13**4902 müşteri numaralı müşterisiyim İş Bankası'nın' 2 ödeme talimatı veren müşteriden hesap ücreti alınmayacak ' taahhütüne ve kredi kartımdan 2 değil 4 adet otomatik ödeme talimatım olmasına rağmen İş Bankası hesabımdan 51 TL hesap işletim ücreti kesmiştir. Müşteri hizmetlerini aradığım zaman bir hata olduğunu bu hatanın düzeltilmesi için şubeme dilekçe vermemin gerektiğini söylediler. Ancak bu hatayı benim yapmadığımı ve bu durumu düzeltmek için benim şubeye gidecek zamanımın olmadığını söyledim.
Banka yetkililerinden ricam bu hatanın şubeye gitmeme gerek kalmadan bir an önce düzeltilip söz onusu paranın iadesinin yapılmasıdır.

Şerif 193 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi21 Temmuz 2015

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön