16 Mayıs 2013

İş Bankası Haksız Aidat İsteği!

20.06.2012 tarihin kart exstrem de 40 tl tutarında kart aidatı yansıtılmaktadır. uluyol şubesine kart aidatı için fax çektim kart aidatı iptal gerçekleşmedi.bizzat gittim birebir görüştüm ve bana tamam dilekçenizi bırakın kart aidatınız iptal olacağını söylediler.

Ancak oda olmadı benim kart aidatı iptal olmadığı gibi evime uluyol Bursa şubesi tarafından sayın müşterimiz başlıklı bir sayfa yazı ve yazının sonunda (ayrıcalıklı hizmetlerin bedeli olarak görmenizi rica eder,aidat iadesi talebimi yerine getiremiyorlarmış) bunlar yazıyor.ben 7 yıldır bu kartı kullanıyorum ve her yıl bu kart aidatı geliyor ve bir dilekçeyle iptal ediliyordu. lütfen kart aidatını faizi ile birlikte iptal edilsin.

Mehmet 21 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi16 Mayıs 2013

    Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin kayıtlarımızda bulunan e-posta adresine açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön