20 Ocak 2014

İş Bankası Hakem Heyetinin Kararına Uyup Aidatı İade Etmiyor.

Kredi kartımdan kesilen aidatların geri ödenmesi için hakem heyetine başvurmuştum ve 12 Aralık`ta aidatların tarafıma iadesine karar verildi. 1 hafta sonra üç farklı İş Bankası şubesine gittim, fakat hiçbirinde hakem heyeti kararını işleme almadılar. Sadece telefonla müşteri hizmetlerini aramamı söylediler. Bende söyledikleri gibi telefonla iletişim kurdum.

31 Aralık`ta hakem heyeti kararının ellerine ulaşmadığına dair bana e-posta yolladılar . Bunun üzerine belirttikleri numaraya kararı faks olarak kendilerine ilettim fakat hala aidatları tarafıma ödemiş değiller. İş Bankası hakem heyeti kararlarına uymuyor mu? Paranın tarafıma iadesi için mutlaka icraya mı başvurmam gerekiyor?

Onur 95 Okunma

Cevaplar

  • Onur23 Ocak 2014

    Tüm sorulara aynı cevabı kopyala-yapıştır yaparak gönderiyorlar. Amaçları sorun çözmek değil

  • İş Bankası Temsilcisi20 Ocak 2014

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön