08 Temmuz 2015

İş Bankası Hakem Heyetine Gittim Diye Sözleşmemi Feshetti!

İş Bankası'nın 2**** no.lu müşterisiyim. Mart ayında kredi kartımla ilgili "mal veya hizmet alamama" gerekçesiyle bir harcama itirazında bulunmuştum. İtiraz ettiğim tutar 500-600 TL kadardı. İş Bankası, her bankanın tabi olduğu uluslararası chargeback (ters ibraz) kurallarına uymadan, kartımın "mal veya hizmet satın alma amacı dışında kullanıldığını" öne sürerek itirazımı doğrudan reddetmişti.

Bende haliyle konuyu hakem heyetine taşıdım. Heyet bir süre önce bankadan konuyla ilgili olarak yazılı cevap talep etti. Böylelikle konuyu hakem heyetine taşıdığımı öğrenen İş Bankası, bana karşı bir tavır alarak sözleşmemi haksız bir şekilde feshetti. İlgili yazıyı da bugün şubeden teslim aldım.

Egemen 237 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi08 Temmuz 2015

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön