İş Bankası Hakem Heyeti Kararına Uymuyor!

Şenol Y. |

Trabzon Tüketici Hakem heyeti başkanlığının 26.02.2013 ve 394480 sayılı kararı ile ödenmesi gereken para 4 ayda ödenemedi. Bankayla yapılan görüşmede yanlışlık olduğu belirtilmiş ve 1 gün sonra aranmış. Ancak kaliteli bankacılık anlayışı olarak ödenmesi gereken paradan 90 TL işletim ücreti kesilmiştir. Böyle kaliteli banka ancak Türkiye'de faaliyet gösterebilir.

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Şenol Y.
  28 Haziran
  19:46

  kaç kere mesaj atıldı ama dönen olmadı. Kredi için arandı, Kredi kartı için arandı, internet bankacılığı için arandı ama sorunumla ilğili arayan olmadı. Bankanın gözü okadar dölmüşki kanun dinlemez olmuş.

 • Şenol Y.
  22 Haziran
  20:10

  banka çok ilgisiz işlem kayıtlarını incelemek 5 dakikasını almazdı. icra yoluyla yasal faizi ile birlikte alacağım. teşekkürler.

 • Şenol Y.
  22 Haziran
  20:06

  banka hiçbir şekilde iletişime geçmedi.sadece otomatik atılan standart mesaj gönderildi.çok ilgisiz ve ... bir banka.

 • 19 Haziran
  10:25

  Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır. Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği; müşterimize konuyla ilgili incelemelerimiz sonucunda en kısa sürede bilgi verilecektir.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi