19 Haziran 2013

İş Bankası Hakem Heyeti Kararına Uymuyor!

Trabzon Tüketici Hakem heyeti başkanlığının 26.02.2013 ve 394480 sayılı kararı ile ödenmesi gereken para 4 ayda ödenemedi. Bankayla yapılan görüşmede yanlışlık olduğu belirtilmiş ve 1 gün sonra aranmış. Ancak kaliteli bankacılık anlayışı olarak ödenmesi gereken paradan 90 TL işletim ücreti kesilmiştir. Böyle kaliteli banka ancak Türkiye'de faaliyet gösterebilir.

Şenol 50 Okunma

Cevaplar

 • Şenol28 Haziran 2013

  kaç kere mesaj atıldı ama dönen olmadı. Kredi için arandı, Kredi kartı için arandı, internet bankacılığı için arandı ama sorunumla ilğili arayan olmadı. Bankanın gözü okadar dölmüşki kanun dinlemez olmuş.

 • Şenol22 Haziran 2013

  banka çok ilgisiz işlem kayıtlarını incelemek 5 dakikasını almazdı. icra yoluyla yasal faizi ile birlikte alacağım. teşekkürler.

 • Şenol22 Haziran 2013

  banka hiçbir şekilde iletişime geçmedi.sadece otomatik atılan standart mesaj gönderildi.çok ilgisiz ve ... bir banka.

 • İş Bankası Temsilcisi19 Haziran 2013

  Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır. Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği; müşterimize konuyla ilgili incelemelerimiz sonucunda en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön