İş Bankası Habersiz Ücret Alıyor!

İnanç Ü. |

Ben İş Bankası'ndan yıllık aidat alınmadığını öğrenince 'İş'te Üniversiteli' kredi kartı ve aynı zamanda hesap kartı açtırdım. Henüz ilk gün, daha sonra çekmek üzere vadesiz hesabıma 20 tl yükledim. Birkaç gün sonra bankamatiğe gittiğimde hesabımda hiç para olmadığını gördüm şubeye derdimi anlattığımda da geçiştirildim ve bu paraya ne olduğunu öğrenemedim. Ayrıca 'işcep' uygulamasından hesap özetine baktığımda da göremiyorum, tarafınızdan gerekli açıklamayı bekliyorum. İş Bankası'ndan şikayetim var!

Etiketler :

Diğer Komisyonlar

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 18 Aralık
  14:42

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi