İş Bankası Habersiz Taksitlendirme!

Aylin Tekiner T. |

Ben istemediğim halde bir online alışverişim 8 takside bölünmüş. Firma aldığım ürünlerden birini elinde olmadığı için gönderemedi ve para iadesi yaptı. Ama bu parayı da banka 8 takside bölerek ödüyor. Ben bunu kabul etmiyorum. Haksız kazanç sağlanıyor. Öncelikle onayım olmadan 8 taksit yapma hakkınız yok. Bunun sorumlusu kimdir? Ayrıca anladığım kadarıyla firmadan bu iade parasını banka tam olarak alıyor ama ödenmesi nedense taksitle yapıyor.

Müşteri temsilcisi "yapabileceğim bir şey yok" dedi. Gerekirse Tüketici Mahkemesine başvurmayı planlıyorum. Arkadaşlarımdan da öğrendiğim üzere bu sorunu yaşayan oldukça fazla insan var.

Etiketler :

Kredi Kart Taksitlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Aylin Tekiner T.
  19 Ağustos
  10:45

  Cozum uretilmemistir. Musteriden habersiz taksitlendirmeler bankanin uygulamasinda oldugu, takistli urunun iadesi soz konusu olunca da paranizin yine tksitle size odendigi soylenmistir. Bu cozum degil, zaten sikayetci oldugum konunun kendisidir.

 • 04 Haziran
  17:06

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız
  kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi