04 Haziran 2013

İş Bankası Habersiz Taksitlendirme!

Ben istemediğim halde bir online alışverişim 8 takside bölünmüş. Firma aldığım ürünlerden birini elinde olmadığı için gönderemedi ve para iadesi yaptı. Ama bu parayı da banka 8 takside bölerek ödüyor. Ben bunu kabul etmiyorum. Haksız kazanç sağlanıyor. Öncelikle onayım olmadan 8 taksit yapma hakkınız yok. Bunun sorumlusu kimdir? Ayrıca anladığım kadarıyla firmadan bu iade parasını banka tam olarak alıyor ama ödenmesi nedense taksitle yapıyor.

Müşteri temsilcisi "yapabileceğim bir şey yok" dedi. Gerekirse Tüketici Mahkemesine başvurmayı planlıyorum. Arkadaşlarımdan da öğrendiğim üzere bu sorunu yaşayan oldukça fazla insan var.

Aylin 49 Okunma

Cevaplar

  • Aylin19 Ağustos 2013

    Cozum uretilmemistir. Musteriden habersiz taksitlendirmeler bankanin uygulamasinda oldugu, takistli urunun iadesi soz konusu olunca da paranizin yine tksitle size odendigi soylenmistir. Bu cozum degil, zaten sikayetci oldugum konunun kendisidir.

  • İş Bankası Temsilcisi04 Haziran 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön