18 Eylül 2013

İş Bankası Habersiz Sigorta Yeniliyor!

2011 yılında çektiğim ve 2013 Ocak ayında yapılandırdığım konut kredisinden Ankara/Eryaman İş Bankası şubesi benim bilgim dışında 2012 yılı eylül ayında konut sigortası yaptı . Hesabımda bulunan fazla paradan kesti. Ancak bu yıl banka bana ulaşarak konut sigortası ve DASK'ın yenileneceğini bildirdi. Bende DASK için onay veriyorum ancak , konut sigortası yaptırmak istemediğimi şubeden arayan şahısa bildirdim.

Karşılık olarak ise bunu yaptırmak zorunda olduğumuzu ,yaptırmazsak ihbarname göndereceğini söyleyerek tehditte bulundu. Şu anda ise kredi borcu olan paradan 123 lira blokeli ve krediyi ödenmemiş gibi göstermektedir. 80 TL' lik sigortaya ,123 TL bloke koymak nedir ayrıca soruyorum?

Mustafa 87 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi18 Eylül 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön