19 Nisan 2013

İş Bankası Habersiz Kesinti!

İş bankasından çekmiş olduğum 3 tane taksitleri devam eden kredimle ilgili iş bankasından dekontlarıma 60 tl istediler int bankacılığından ödemiştim bir çoğunu taksitlerimi ödediğime dair dekontlar benim değil mi zaten neden benden niye gizliyorsunuz amaç ne ayrıca sizin bankanızın müşteri yanıltmaya odaklı bir banka olduğunu anladım yaşadıklarımdan ama biraz geç oldu.

Kredilerimi kapattım yanıltıldığımı anlayınca bana erken kapattığı kredilerim için bile ödediğim sigorta para mı bile geri alabileceğimi söylemeyen bir banka müşterisinin haberi olmadan paralarını alıyorlar ve ayrıca 3 tane kredi aynı anda ödemekteyim ve hepsi için ayrı ayrı hayat sigortam var.

Hüseyin 41 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi19 Nisan 2013

    Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır. Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği; müşterimize konuyla ilgili incelemelerimiz sonucunda en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön