19 Kasım 2013

İş Bankası Habersiz İşletim Ücreti Aldı!

Hesap kartımı üniversite okuyan kızım kullanıyor. Babasının kendisine gönderdiği haslığı, banka haber vermeden izinsiz bir şekilde hesaptan çekmiş olup, hem o gün içerisinde kızımı mağdur etmiş, hemde İş Bankası'na olan güvenimi azaltmıştır.

Paranın çekildiği hesap üzerinden bankanızdan kredi kullandım. Nasıl oluyor da bilgilendirilmediğim bir konu üzerine banka benden para kesebiliyor. Çekilen tutarın derhal hesabıma iadesini talep ediyorum. Yaşatmış olduğunuz mağduriyetin giderileceğini umut ediyorum.

Türkan 32 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi19 Kasım 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajının incelenebilmesi için ek bilgilere ihtiyaç duyulmuştur. Müşterimize Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden ulaşılarak ek bilgi talep edilmiştir. Müşterimizin yanıt vermesi durumunda konuyla ilgili gerekli incelemeler yapılabilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön