25 Ekim 2016

İş Bankası Haberim Olmadan Yurt Dışında Kredi Kartından Çekilen Alışveriş!

29 Eylül 2016'da saat 19:57 ile 20:04 saatleri arasında kartımdan 4 kere farklı yerlerden dolar bazında yaklaşık 1500 TL'ye yakın alışveriş yapılmış. Bu alışverişlerin sonuncusunda mesaj geliyor. Uyarı niteliğinde ve hemen kartı iptal ettirdim. Ancak bu alışverişlerin 1 tanesini ekstereme yansıtmışlardır itiraz edince. Daha sonra banka güvenlik birimini aradığımda en az 45 en çok 180 gün içinde sonuçlanır cevabı aldım.

Yeni kart geldi bir sure sonra tekrar kapatılan karttan devir diye borç yansıtılmış. Kapatılan kartın ekstresinde böyle bir borç yokken yeni karta nereden geldi bu harcama? İlgi yok alaka yok arayıp bilgi vermek yok, siz ödeyin sonuçlanınca iade olur ya olmazsa? Atatürk'ün kurmuş olduğu bankanın kart güvenliği ne bakın İş Bankasını kınıyorum hukuki olarak hakkımı arayacağım!

Ali 589 Okunma

Cevaplar

  • Ali18 Kasım 2016

    Sayın İş Bankası insanlardan duyarlı olmasını bekliyorsunuz da 29 Eylül tarihinde işlemler yapıldıktan yarım saat içinde itiraz etmeme rağmen 1 kere bile arayıp bilgi vermeyen bankanız nasıl bir anlayış bekliyor ki müşterisinden ayrıca bu çekilen tutarları parça parça yeni kredi kartına yansıtıp sonrada bizim kendi hesaplarmızdan kafanıza göre çekip borç ödemek te ne oluyor. O zaman İşCep gibi uygulamalarda asgari tutar diye seçenek neden var. Bu durum sonuçlansın iş bankası ile olan bütün hesap ve bağlantılarımı kapatacağım.

  • İş Bankası Temsilcisi25 Ekim 2016

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön