İş Bankası Haberim Olmadan Otomatik Ödeme Talimatımı İptal Etmişler.

Adem T. |

İş Bankasında otomatik talimatlarım bulunmakta 2006 yılında talimatlardan 1 tanesini babamın ödemesi üzere faturayı iptal ettirip tekrar talimat verdim. Benim haberim olmadan diğer faturayı da iptal etmişler. Yaklaşık 3 ay sonra adliye icra yazı 13 TL olan fatura olmuş sana avukat parası ve diğer masraflar 150 TL parayı ödedim.

Fatura merkezine itiraz ettim ama bir sonuç alamadım. Bankadan bu parayı isteğimde, benim için iyi olmayacağını benim için iyi düşünmeyeceklerini söylediler. Neden mi(İ***'de)çalıştığım için, yaklaşık bir hafta önce işi bıraktım. Hakkımı talep ettim. Hukuk müşavirliği zaman aşımı olduğu söylüyor. Bende diyorum ki şimdi işten çıkartılmakla tehditin zaman aşımı olmaz.

Etiketler :

Şube Otomatik Ödeme Şube Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 15 Nisan
  17:30

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi