İş Bankası Haberim Olmadan Hesabımdan Para Çekmişler

Kağan K. |

Anadolu Hayat Emeklilik diye bir sisteme benim haberim olmadan, benden hiç bir onay alınmadan beni sisteme abone etmişler ve Anadolu Hayat Emeklilik adı altında yine benim onayım olmadan para çekmişler. Bu yüzden çağrı merkezini aradım aboneliğin iptali ve çekilen ücretlerin hesabıma iadesi için iptal ve iade işlemlerinin çağrı merkezi ile yapılmadığını bunun için şubeye gitmem gerektiğini belirtiyorlar.

Beni abone yaparken benden onay bile almadan abone yapıyorsunuz, ama iade ya da iptal yaparken neden şubeye gitmem gerekiyor. Sizin saçmalığınızı düzeltmek için işimi gücümü bırakıp neden şubeye gelme zahmetinde bulunayım?

Ya işlemi iptal edin yada hesaplarımı.

Etiketler :

Habersiz Sigorta

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Kağan K.
  20 Mart
  09:49

  Tarafıma hala bir geri dönüş yapılmadı...

 • 19 Mart
  10:57

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi