İş Bankası Haberim Olmadan Benden Gecikme Faizi Aldılar!

Bulent D. |

İş Bankası'na her ay 1820,65 tl yatırmam gerekiyor. Bu ay 3 gün gecikmeli olarak internetten yatırdım. Banka bana 15 gün sonra kredi geri ödemeniz olmamış diye geri döndü. Sonradan öğrendim ki banka vaktinde para yatmayınca sizin 1820,65 tl'nizi kabul etmiyor. 3 gün gecikmeli faizi de koymanız gerekiyormuş!

Şikayetim şu: ben bu bilgiden mahrumdum. Dolayısıyla şube de bana bu bilgiyi şu an men mağdur olup 24 ttl gecikme faizi verdikten sonra öğreniyorum. Benden alınan 24 tl'nin geri ödenmesini talep ediyorum. Sadece 3 günlük gecikme faizi yerine benden 22 günlük faiz alındı. Bilgi verilmeden asimetrik olarak sadece karşı taraf bu bilgiye sahipti. Kredi çekerken şube bilgi vermedi.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Kredi Faizleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 10 Mayıs
  14:04

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi