İş Bankası Güvenlik Zafiyeti!

Hüseyin S. |

05.12.2015 03:00 03:30arası 4543********5577 numaralı İş Bankası Kredi Kartımdan toplamda 3992 TL ile 36 farklı yabancı alışveriş sitesinden bilgim olmadan alışveriş yapıldı. Aynı saatler arası kredi kartımla alışveriş yapıldığı ile ilgili cep telefonuma 36 tane mesaj aldım ama sadece 3 işlem için 3D secure onay kodu mesajı geldi. Mesajları fark eder etmez müşteri hizmetlerini arayıp kartımı iptal ettirdim.

Bugün bankaya gidip harcama itiraz formu doldurdum ve faks çektim. Yapmadığım bir harcamanın bedelini ödemek istemiyor ve bu konudaki mağduriyetimin bir an önce giderilerek İş Bankası müşteri hizmetlerince tarafıma detaylı ve açıklayıcı bilgi verilmesini talep ediyorum.

Etiketler :

Kredi Kart Güvenlik Kredi Kart Harcama İtirazı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 08 Aralık
  09:40

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi