Arzu E. Teşekkür Mesajı

Paranın iadesi yapıldı. Teşekkürler İş Bankası

İş Bankası Güvenlik Zafiyeti!

Arzu E. |

"3458 no'lu kartla www.smartpay.ac firmasında 14:59’da 200.00 € işlem yapılmıştır. Bilginiz dışındaysa hayır 3458 yazıp 4402 ye iletiniz, kart kapatılacaktır" diye 13 ağustos 14:59’de mesaj geldi.

Hemen müşteri hizmetlerini aradım kartımı güvenlik altına aldılar. Harcama itiraz dilekçesi göndermemi söylediler. Aynı gün dilekçeyi faksladım. Banka nasıl oluyor da şüpheli olan durumu fark ederek bana mesaj atıyor. Benim hemen müşteri hizmetlerine ulaşmama rağmen bu işlem gerçekleşiyor?

İş Bankası güvenliğinden şüphe duydum. Müşteri memnuniyetinin önemini her fırsatta dile getiren İş Bankası'nın müşterilerine güvenilir olduklarını göstermesi adına 20 gün içinde kesilen paranın geri iadesini rica ederim...

Etiketler :

Kredi Kart Güvenlik Kredi Kart Harcama İtirazı Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Arzu E.
  12 Eylül
  16:48

  Paranın iadesi yapıldı. Teşekkürler İş Bankası

 • 13 Ağustos
  16:13

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi