İş Bankası Güvenlik Yok...

Aysen O. |

Yaklaşık 1.5 ay önce bir şikayet daha yazmıştım bu konuyla alakalı fakat hala bana dönüş yapmadı. Bu banka gecenin bir yarısı hesabımdaki parayı çekiyor. Üstelik bana 3D security mesajı bile göndermeden. Kartımı iptal ettirip harcama itiraz formu doldurduğum halde Mart ayından bu yana geri dönüş olmadı. Defalarca aradım en son bu ayın başında aradığımda 15 günlük bir sürecin kaldığını belirttiler, ay bitti ama hala dönüş yok sizi mahkemeye veriyorum tamamen güvensiz bir bankasınız.

Etiketler :

Kredi Kart Güvenlik Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Aysen O.
  25 Haziran
  16:37

  Ne zaman dönüş yapmayı düşünüyorsunuz acaba? Haksız yere paramı çektiniz üstelik geri de vermiyorsunuz! Sürekli bir oyalama sürekli bahaneler sizi mahkemeye veriyorum dedim...

 • 25 Haziran
  15:53

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi