İş Bankası Güvenlik Sorunu Yaşattı.

Olgu K. |

İş Bankası hesabımdan cep havale yaptım ancak bana yanlış kimlik numarası ve cep telefonu verildiğini öğrendim. Müşteri hizmetlerini aradım iptal etmek istiyorum bu işlemi diye ama benimle ilgilenmediler, şubeye gidin dediler, orada çözülür dediler. Şubede ise müşteri hizmetleri görür onu diyerek mağdur olmama sebep oldular.

Küçük bir yanlışlık sebebiyle dolandırıcıların eline düştüm ve cep havale denen uygulamanın hiçbir güvenliği olmadığını da bu suretle öğrendim. Müşteri hizmetlerinin beni şubeye şubenin ise ilgilenmeden müşteri hizmetlerine yönlendirmesi ise tam bir fiyasko. Havalenin çekilip çekilmediği yada hangi bankamatikten çekildiğini görememek ise tam bir güvenlik sorunu.

Etiketler :

Kredi Kart Güvenlik Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Olgu K.
  17 Temmuz
  01:25

  ilgilenilmedi bile klasik yazılı cevap verildi konuyla alakasız

 • 01 Temmuz
  10:25

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi