15 Mayıs 2013

İş Bankası Güvenlik Konusunda Sıfır!

Kartımdan iznim dışında çekim yapılıyordu ve kartımı kullanıma kapattırdım. 4 gün sonra bir çekim daha oldu İş Bankası talimatların gerçekleşmesinin 3-4 gün aldığını kartımı kapattırmadan önce çekim yapılmış olabileceğini söyledi. Ve bundan sonra hiçbir şekilde çekim yapılamayacağını söylediler. Fakat 20 gün sonra kapalı kartımdan tekrar çekim yapılmış.

Bu nasıl bir mantıksızlıktır. İnternet bankacılığında dahi kartınız yok diye görünüyor fakat olmayan kartımdan çekim yapılıyor. Teşekkürler İş Bankası!

Ahmet 139 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi15 Mayıs 2013

    Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır. Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği; müşterimize konuyla ilgili incelemelerimiz sonucunda en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön