06 Mayıs 2013

İş Bankası Güvenlik!

15 yıldır İş Bankası müşterisiyim, geçen yıl aralık ayında Fransa'nın paris şehrinde çantam çalındı. hemen sonrasında polise başvurarak gerekli tutanakları aldım. maximum kredi kartımı da iptal ettirdim. ay sonunda paris'te yapılmış yaklaşık 1400 tl'lik bir harcama ekstresi geldi. bankaya yaptığımız yazılı ve sözlü itirazlarımıza ve sunduğumuz tutanaklara rağmen 2 defa reddedildik.

Uluslarası bir şirkette muhasebe müdürüyüm. hiçbir zaman şifrelerimi yazılı olarak tutmam. buna rağmen banka bize mantıklı bir yanıt veremiyor. bütün bu olanlardan sonra maxımum kartlarda bir güvenlik açığı olabilir süphesindeyiz.

Şehide 344 Okunma

Cevaplar

  • Şehide 07 Mayıs 2013

    Maalesef gönderilen yazı herkese iletilen standart bir açıklama.Gönderdiğimiz tüm açıklamalara ve delillere rağmen, bankanız bize güvenmemeğe devam ediyor.Konuyu tüketici hakları derneğine de taşıyacağız.

  • İş Bankası Temsilcisi06 Mayıs 2013

    Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin kayıtlarımızda bulunan e-posta adresine açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön