İş Bankası GSM Değişikliğindeki Sıkıntı!

Osman O. |

Günümüzde hat ve numara değiştirmek çok sık olabilmekte. Bu durumda İş Bankası'nda GSM değişikliği için illaki 0850 72*** 'ü aramamız gerekiyor. Dakikalarca konuşarak kontör harcayarak ve zaman kaybederek uğraşıyoruz.

Cep şubesi olmasına rağmen. Finansbank bunu çok basit ve güvenli bir şekilde çözüm sağlamış, hem de hiç arama yapmadan. İş Bankası' da bu şekilde yapamaz mi?

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 15 Aralık
  14:12

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi