İş Bankası Gönderdiğim Paranın Nereye Gittiği Bilinmiyor!

Halil Ö. |

Yaklaşık 8-9 ay önce yurt dışına 60 € para göndermiştim. Gönderdiğim yerde resmi bir kurum Almanya'dan bekarlık kağıdı gelmesi için resmi bir hesaba gönderdim. Gönderdikten sonra haftalarca para ulaşmadı yerine İş Bankası'na da gidip sorduğumda bizden yollanmış görünüyor diyor ama Almanya'daki memurda bankayı ve hesapları araştırdım öyle bir para gelmedi diyor...

Neyse paradan vazgeçtim oradaki akrabalardan birinin yatırmasını istedim. Yatırdı ve kağıdım geldi. Ee doğal olarak İş Bankasına gidip paramı geri almak istediğimde biz bu paranın nerede olduğunu bilmiyoruz dediler bunu araştıracağız araştırmak için 25 € keseceğiz ve paran Almanya'da ise paranın sana geri gelmesi içinde 25 €o daha kesilecek.

lütfen bana paramı geri ödeyin o para benim maaşımın yarısı kadar. Siz benim yerimde olsaydınız ne yapardınız?

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Şube Hesap İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 05 Temmuz
  10:02

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi