23 Kasım 2015

İş Bankası Gişeden Kredi Ödemesi Almıyor!

Bir banka müşterisinin kredisini gişeden ödeme yapmak istediğinde almaz mı? Hadi almadınız bana bir yazılı evrak istediğim zaman "gişeden ödeme almadığınıza"dair. O evrağı neden veremiyorsunuz. Çünkü sizde biliyorsunuz ki müşterinin ödemesini almamak suç statüsüne girer yanlışım varsa veya yoksa lütfen bana telefon ile veya mail atarak geri dönüş yapmayınız çünkü cevaplarınız sadece ezbere veya kopyala-yapıştır müşteri odaklı olmayan cevaplar, lütfen cevabınızı bu yazıya istinaden herkesin görebilmesi için site üzerinden veriniz? Sizden spesifik bir cevap istemiyorum, sadece gişeden ödeme yapılmasını neden engelliyorsunuz bunu açıklayın, kişisel bilgi sormuyorum. Neden ödeme almıyorsunuz?

Cem 138 Okunma

Cevaplar

  • Cem24 Kasım 2015

    Buraya bir cevap yazmak zormuş demek böyle bir uygulamamız vardır veya yoktur diyemiyorlar ve bana halen mail atıyorlar telefon ile arıyorlar açmıyorum bende telefonları mail ile sormuşlar hangi şube ve personel diye? Önemli olan personel mi yoksa personele bu emri veren yönetim mi ve zihniyet mi? Hadi ödeme almadınız yazılı evrak neden vermiyorsunuz almadık evet diye ki dava açayım?

  • İş Bankası Temsilcisi23 Kasım 2015

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön