İş Bankası Gişe Yöneticisinin Verdiği Zararı Kim Karşılayacak?

Meltem Ş. |

Bankanın İst. Bostancı Dörtyol şubesinde çalışan gişe yöneticisi, elimde çocuklarımın tüm banka işlemlerini yapabilmem için bana verdikleri noter tasdikli vekaletnameye rağmen, bana işlem yaptırtmadı. Elimdeki vekaletnameyi okumadan beni bankadan gönderdi. Yurt dışında yaşayan çocuklarımda bende yapamadığımız işlemden dolayı çok mağdur durumda kaldık. Bunu gerekli yerlere iletmeme rağmen bankadan tek bir dönüş alamadım.

Etiketler :

Şube Personel Davranışı Şube Gişe İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 28 Eylül
  09:35

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi