İş Bankası Gişe İşlemlerinde Saatlerce Sıra Beklemek!

Caglar E. |

İş Bankası sürekli olarak çalıştığım, çalışmak zorunda olduğum bir kurum. Bankamatik kartımla sıra -her ne kadar karşı olsam da- almama rağmen Ankara Küçükesat şubesinde bugün 40 dakika bekletildim ve işlemimi halledemedim. (Daha öncesinde de benzer vukuatları vardı. ) Bugün ayın 15'i ve 4 gişeden sadece 2'si çalışıyor.

Bankaya giriş yaptığımda sıra bekleyen 1 kişi var gözükürken, benim numara kategorisine ne hikmetse bir türlü sıra gelmiyor. Bankada ne şikayet/dilek kutusu, ne de bunu iletebileceğim bir birim var. Sitelerinde de mail yoluyla bir bildirimi kabul edecek bir iletişim söz konusu değil, müşterilerinin istek ve şikayetlerini önemsemeyen bir bankacılık anlayışsızlığı.

Etiketler :

Şube Sıra-Bekleme Şube Gişe İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 16 Nisan
  17:24

  Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin kayıtlarımızda bulunan e-posta adresine açıklamalarımız iletildi.

  Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi