İş Bankası Gişe Görevlisi!

Fatih Y. |

Belge no: 4284-00054430
ref: 20-05-2015/4218/0003/0125 bu işlemi yapan çalışanınızdan şikayetçiyim. Emir verir gibi, hırsızmışım gibi muamele saygısızlık had safhada. Gözümün önünde küfür eder gibi imzaladığım kağıdı yırtıyor bu ne demek?

İş Bankası kurumsal firma biliyorum acaba yanlış mı biliyorum. 3 yıldır kredi ödüyorum Türkiye'nin her yerinde hiç sıkıntı yaşamadım ülkemin başkentinde başkentin merkezindeki saygısızlığı şiddet le kınıyor denetim birimlerini görevlerini yapmaya davet ediyorum.

Etiketler :

Şube Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 21 Mayıs
  11:37

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi