İş Bankası Geri Para İadesi Yapmadı.

Ömer A. |

Kredi kartım ile yabancı biri farklı bir şehirden TTNET faturası ödendiğini fark edip bankama söylediğim kredi kartım kapatıldı . 3. şahısın kullandığı miktarı ödemem gerektiği söylendi ve banka tarafından araştırılıp sonunda da eğer benim harcamam olmadığı tespit edildiğinde geri yatırılacağı söylendi bende denildiği gibi kullanmadığım harcamayı ödedim fakat söylenilen süreden epey fazla zaman geçmesine rağmen hiçbir şekilde dönüş yapılmadı ve ben sürekli telefon açmak zorunda kalıyorum. Şubat ayında parayı ödeyip kartı kapattım hala hiç dönüş yapılmadı.

Etiketler :

Kredi Kartı İptal

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 26 Mayıs
  10:08

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi