12 Kasım 2015

İş Bankası Geri Ödemesini Sağlanmayan Kart Aidatı!

Yaklaşık olarak 6-7 yıldır 3 adet İş Bankası kredi kartı kullanmaktayım her sene yansıyan kart aidatlarını telefon görüşmesi yapmam sebebiyle iptali gerçekleşiyordu. Fakat 1 hafta önce yansıyan 25 TL tutarındaki kart aidatının geri ödemesi tarafıma sağlanmadı.

Aidatsız kart diye bir seçenek varmış madem böyle bir seçenek var ben kaç yıldır kredi kartlarınızı kullanıyorum neye dayanarak talep ediyorsunuz. Her ne kriterimiz tutuyormuş bu sene tutmuyormuş geçen seneden bu seneye benim hayatımda değişen bir şey olmadı, neye göre değerlendiriliyor? Bir adet kredi kartımın iptal talebini ilettim, eğer diğer kartlarıma da aidat gelirse onları da kapatacağım.

Örsan 183 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi12 Kasım 2015

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön