16 Mart 2013

İş Bankası Geri Dönüş Yapmadılar!

Şırnak'tan bu yıl Burdura tayin oldum, Şırnak İş Bankası şubesi hesabımı öyle bir saflık yaparak kapatmadım.Şırnak İş Bankası Şubesi de talimatım dışında ordaki ek hesaptan tsk dayanışma vakfına para kesmişler, tel açtım hem genel müdürlüğe hem Şırnak şubesine dilekçe yazdım böyle bir ilgisizlik olmaz.

Dilekçeden sonra telefonla geri dönüş bile yapmadılar.Şimdi hala cep telefonuma mesaj gönderiyorlar ek hesabınızın iki dönemlik faizi 6 lira olmuştur diye. ayrıca kredi çektim faizi vb dosya falan filanı ile, içler acısı Allah tan hatamdan zamanında döndüm.

Emre 408 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi16 Mart 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön